Obsługa BDO. Oszczędzaj czas – minimalizuj koszty

Logo EcoClean Doradztwo

Złożoność obowiązków związanych z prowadzeniem BDO może przytłaczać. Duża ilość dokumentów i ryzyko jakie niesie za sobą nieprawidłowe ich wypełnienie skutecznie zniechęcają do podjęcia działań. Mamy na to rozwiązanie! Dzięki naszym usługom outsourcingowym, możesz skupić się na swoim biznesie, a my zajmiemy się w tym czasie bieżącą ewidencją odpadów BDO.

Specjalista na wyciągnięcie ręki

Na początku naszej współpracy, do Twojej firmy zostaje przydzielony doświadczony specjalista ds. ochrony środowiska i BDO, który zadba o obsługę i będzie otwarty na Twoje potrzeby na każdym jej etapie.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki działaniu na zasadzie outsourcingu zyskujesz dostęp do specjalistycznej wiedzy bez konieczności zatrudniania i utrzymywania pracownika na stałe.

Jak pracujemy?

Jasna umowa współpracy

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom oferujemy możliwość podpisania dokumentów zarówno stacjonarnie jak i online. Z chęcią odpowiemy również na wszelkie pytania i niejasności, które mogą pojawić się na etapie zapoznawania się z dokumentami.

Rozliczenia na podstawie faktury VAT

U nas nie ma niespodzianek. Staramy się być jak najbardziej transparentni, ponieważ uważamy, że jedynie uczciwa współpraca może być dla obu stron satysfakcjonująca.

Dostępność na terenie całej Polski

Odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski, a jakość naszych usług pozostaje niezmiennie wysoka.

Usługi BDO dostępne w ramach outsourcingu

Bieżące aktualizowanie wpisu w rejestrze
Całoroczna obsługa
Pomoc specjalisty ds. obsługi firmy w zakresie BDO
Kontakt z odbiorcą odpadów w zakresie KPO
Kontakt z Urzędem w zakresie BDO
Korekty Kart Przekazania Odpadów
Prowadzenie Kart Ewidencji Odpadów (KEO)
Wystawianie Kart Przekazania Odpadów (KPO)
Wystawianie KPO wraz z informacjami nadawcy odpadów niebezpiecznych ADR
Wysyłka KPO do kierującego pojazdem przewożącym odpady
Przesyłanie dokumentów związanych z BDO
Składanie sprawozdań rocznych

Gotów na profesjonalne prowadzenie BDO?

Daj nam możliwość wsparcia Cię w prowadzeniu BDO. Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć nowy etap w zarządzaniu swoim biznesem!

FAQ

Scroll to Top