Obsługiwane branże

Wsparcie dla firm za ułamek wynagrodzenia specjalisty na pełnym etacie

EcoClean doradztwo

Specjaliści dla Twojej firmy

EcoClean doradztwo to specjaliści w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. Pomagamy firmom, funkcjonować zgodnie z nałożonymi na nich obowiązkami. Obsługujemy codziennie rejestr BDO, prowadzimy konsultacje i wdrożenia. Reprezentujemy klientów przed Organami administracji publicznej.

lipiec sup ecoclean

Gastronomia

Wdrożymy w Twojej firmie obowiązujące przepisy. Dostosujemy Twoją działalność do dobrych praktyk i pozwolimy na uniknięcie kar pieniężnych!

sklep internetowy bdo

Sklep internetowy

Kompleksowo ustalimy zakres nałożonych na Twoją firmę obowiązków. Przeprowadzimy optymalizację nałożonych na Ciebie kosztów. Wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

bdo warsztat samochdowy

Mechanika pojazdowa

Właściwe postępowanie z wytworzonymi odpadami w serwisie i BDO do istotny element. W razie konieczności przeprowadzimy działania dostosowawcze i ułożymy procesy!

transport odpadów

Sprowadzanie pojazdów

Wprowadzając na rynek Polski pojazdy zobowiązany będziesz do realizacji obowiązków ustawowych, nie tylko w zakresie ustawy o odpadach. Przeprowadzimy kompleksowo cały proces rejestracji, ukierunkujemy Twoją firmę na właściwą realizację obowiązków!

wytwórca odpadów bdo

Fabryka i szeroka produkcja

Działalność producentów na szeroką skalę to nie tylko BDO. Korzystanie ze środowiska, emisje i gospodarka odpadami to elementy działalności. Wdrożymy dobre praktyki w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, ułożymy procesy i wprowadzimy je w życie!

bdo rejestracja sklep internetowy

Eksport i/lub WDT

Wysyłając produkty za granicę zobowiązany będziesz do realizacji obowiązków w ramach OPAK-3, prowadzenia ewidencji i stosownej sprawozdawczości. Przeprowadzimy Cię przez każdy z tych elementów. Zwrócimy uwagę na optymalizację kosztów!

katalog odpadów

Branża budowlana

Wytwarzanie odpadów w wyniku świadczenia usług, właściwe zagospodarowanie i niezbędna dokumentacja to zadania stojące przed branżą. Przeprowadzimy cały proces rejestracji BDO i wskażemy istotne elementy.

transport odpadow bdo

Transport odpadów

Jeżeli zamierzasz świadczyć usługi transportu odpadów pod BDO uzyskamy niezbędny wpis dla Twojej firmy i wytłumaczymy krok po kroku jak poruszać się po systemie aby w sposób właściwy zamykać obieg dokumentów.

makijaz i bdo

Odpady medyczne

Wytwarzając odpady medyczne, firma zobowiązana będzie do rejestracji w BDO, prowadzenia ewidencji odpadów, składania sprawozdań rocznych i właściwego postępowania z posiadanymi odpadami.

sup ecoclean doradztwo

SUP – opłaty od użytkownika końcowego

Jednostki gastronomiczne, handlu detalicznego i hurtowego zobowiązane są do pobierania od 1 stycznia 2024 opłaty od użytkownika końcowego. Wdrożymy w Twojej firmy obowiązuje przepisy i przekażemy niezbędną wiedzę!

System kaucyjny – pobierania kaucji przez jednostki handlu

Wprowadzający napoje w butelkach z tworzywa sztucznego do 3 litrów i butelkach szklanych wielokrotnego użytku do 1,5 litra oraz metalowych puszkach do 1 litra zobowiązany jest do realizacji nowych regulacji. Przeprowadzimy Cię przez cały proces!

katalog odpadu

Zaległości podatkowe i sprawozdawcze

Jeżeli posiadasz zaległości podatkowe i sprawozdawcze będziemy reprezentować Cię jako pełnomocnik. Ułożymy zaległości i dostosujemy firmę do obowiązujących przepisów prawa. Podejmiemy wszelkie działania mające na celu Twoją ochronę!

EcoClean doradztwo i Twoja firma

Zaufało nam setki firm. Wiemy jaką kluczową rolę odgrywają zasady etyki zawodowej oraz zaangażowanie. Naszym celem jest skuteczna pomoc klientom. Jasne zasady działania i chęć udzielenia wsparcia to podstawy udanej współpracy. Zadzwoń lub napisz do nas, staniemy się częścią Twojego zespołu!

Kontakt telefoniczny może być szczególnie przydatny jeżeli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi na swoje pytanie! +48 792 064 200


Scroll to Top