Rejestracja BDO – weryfikacja obowiązku rejestracji

Rejestracja BDO – czy dotyczy Twojej firmy?

Obowiązek wpisu do rejestru BDO wynika z szeregu przepisów. Czasem ciężko jest samodzielnie określić czy dana firma podlega obowiązkowi rejestracji tylko na podstawie danych dostępnych w Internecie. Pomocne może okazać się wsparcie specjalistów. W EcoClean doradztwo zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie BDO. Dokonujemy indywidualnej analizy przedsiębiorstwa i rejestracji w Bazie Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami (BDO).

Profesjonalna obsługa BDO na wyciągnięcie ręki

Wysokie kompetencje

Nasz zespół to prawdziwi eksperci z dziedziny BDO, Ochrony środowiska i Gospodarki odpadami. Gwarantujemy rzetelne i dokładne doradztwo, a także poufność rozmów i bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

Ochrona przed ryzykiem

Zawiłe zapisy prawne i liczne terminy potrafią być problematyczne. Dzięki naszemu wsparciu unikniesz wysokich kar i problemów z nieprawidłową rejestracją.

Pełnomocnictwo

Rejestracja firm w BDO to tylko jedna z naszych usług. Jako pełnomocnik przedsiębiorstwa możemy również poza reprezentacją podmiotu w Urzędzie zapewnić prowadzenie działań z zakresu sprawozdawczości i ewidencji odpadów.

Weryfikacja zaległości w opłatach BDO

Nawet jeśli firma jest zarejestrowana w BDO może posiadać zaległości, które stale się powiększają. Niezłożone sprawozdania i opłaty wraz z odsetkami od zaległości podatkowych pomnażają się, a z czasem osiągają wysokie i uciążliwe w spłacie zadłużenia. Dzięki EcoClean doradztwo, pozbędziesz się wątpliwości i zyskasz prawdziwy spokój.

Rejestracja podmiotu w BDO po terminie

Prowadzenie działalności bez wymaganego wpisu do rejestru BDO podlega karze administracyjnej do 1 000 000 zł. Firma zobowiązana do wpisu powinna uzyskać go przed rozpoczęciem działalności. Uniknięcie kary i rejestracja po terminie jest jednak możliwe! Z pomocą przychodzą specjaliści z EcoClean doradztwo, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu są w stanie pomóc w najbardziej skomplikowanych przypadkach.

Nie wiesz czy obowiązek rejestracji BDO obejmuje Twoją firmę?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Nasz specjalista zajmie się analizą profilu Twojej firmy i koniecznością rejestracji w BDO. Jeśli potrzebujesz szybkiej odpowiedzi lub dodatkowych informacji, możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 792 064 200

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i udzielić potrzebnych wyjaśnień.


FAQ

Scroll to Top