Sprawozdanie roczne BDO – skup się na biznesie, a my zajmiemy się formalnościami!

Logo EcoClean Doradztwo

Prowadzenie działalności to bardzo wymagające zadanie. Czy zbliżający się termin składania sprawozdania odpadowego przyprawia Cię o ból głowy? Rozpraszają Cię tony dokumentów i tabel do wypełnienia? Na szczęście jesteśmy tutaj, by Cię wspomóc! EcoClean doradztwo to nie tylko ekspert w dziedzinie sprawozdawczości, ale przede wszystkim partner gotowy przejąć wszelkie obowiązki, aby proces rozliczenia przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Sprawozdanie roczne BDO – jak możemy Ci pomóc?


Profesjonalne przygotowanie sprawozdania BDO

Doskonale rozumiemy zawiłości regulacji i wymagań dotyczących sprawozdawczości. Dzięki nam, Twój roczny raport będzie skrupulatnie przygotowany, a Ty unikniesz zbędnego stresu.


Odpowiedzialność za wszystkie aspekty

Nie martw się o detale! Jako Twoi partnerzy BDO, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za cały proces: od usystematyzowania zebrania danych aż po przygotowanie i złożenie sprawozdania – to wszystko leży w naszych rękach. Zajmujemy się również sprawozdaniami zaległymi. Ponadto reprezentujemy Klienta na mocy pełnomocnictwa. Od tej pory Urząd będzie kontaktował się z nami w zakresie realizowanego zlecenia.


Terminowość to nasz priorytet

Sami najlepiej wiemy, jak ważne jest przestrzeganie terminów w kwestiach sprawozdawczości. Dzięki naszemu skrupulatnemu planowaniu i ścisłemu nadzorowi, możesz być pewien/pewna, że Twój raport zostanie złożony terminowo, eliminując ryzyko niepotrzebnych kłopotów.


Stały kontakt z Klientem

Współpraca z nami opiera się na stałym kontakcie z Klientem. Przeprowadzamy kompleksowo przez wszystkie etapy realizacji i informujemy na bieżąco o postępach. Dzięki temu Klient może być spokojny, że wszystko przebiega zgodnie z planem, a zaoszczędzony w ten sposób czas może przeznaczyć na inne obowiązki związane z prowadzeniem działalności.

Korekty i raport roczny

Sprawozdanie zostało zwrócone z Urzędu Marszałkowskiego z prośbą o korektę, a Ty nie wiesz co zrobić? I w tym przypadku służymy pomocą. Poprawimy zwrócone do korekty sprawozdanie, eliminując wszystkie błędy i ponownie złożymy je w twoim imieniu. Ponadto, jako część naszych usług, oferujemy pełen raport roczny, abyś miał/a wgląd w efektywność procesu i osiągnięte cele.

Zaległe sprawozdania

Przygotujemy i złożymy zaległe sprawozdania, w przypadku wystąpienia odsetek od zaległości podatkowych wyliczmy je zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podobnie jak w przypadku złożenia sprawozdania bieżącego reprezentujemy Klienta na mocy pełnomocnictwa a Urząd będzie kontaktował się z nami.

Nie pozwól by sprawozdanie roczne BDO dla Ciebie kłopotem

Przełóż cały ten trud na nas – ekspertów w dziedzinie BDO. Wybierając naszą firmę, wybierasz spokój, dokładność i profesjonalizm. Skontaktuj się z nami już dziś i zyskaj pewność, że Twoje sprawozdanie jest w rękach profesjonalistów.

Scroll to Top